جیانگین Xinjiasheng در 14th چین (شانگهای) شرکت بین المللی ریخته گری و ریخته گری در سال 2018 شرکت کرد
 
 
    جیانگ یین Xinjiasheng در نوامبر 1 - نوامبر 3، 2018 شرکت در نمایشگاه بین المللی ریخته گری و ریخته گری بین المللی چین (شانگهای) در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای
   "نمایشگاه بین المللی ریخته گری چین (شانگهای)، نمایشگاه بین المللی ریخته گری چینی (شانگهای)" در سال 2005 تأسیس شد و برای جلسات سیزدهمین دوره برگزار شد. این نمایشگاه، ریخته گری، قالب ریخته گری، مواد ریخته گری، تجهیزات ریخته گری و ریخته گری را پوشش می دهد. طراحی شده به یکی از برجسته، بالا، حرفه ای ترین و معتبر ترین نمایشگاه های نام تجاری در صنعت است. این نمایشگاه به طور منظم به فراخوانی سیاست های ملی پاسخ داد و از شرکت ها حمایت کرد تا جاده ریخته گری سبز نوآورانه و کارآمد را که نقش مهمی در ارتقاء رشد سالم علم و طبیعت و هماهنگی اجتماعی داشته است، ایفا کند.
   چهارمین نمایشگاه بین المللی ریخته گری چین (شانگهای) و نمایشگاه بین المللی محصولات ریخته گری چین (شانگهای) در تاریخ 1-3 نوامبر 2018 در مرکز نمایشگاه بین المللی شانگهای (2345 لانگینگ) برگزار می شود. . در آن زمان، 500 شرکت ریخته گری و مرتبط با آن، با نمایشگاه 45000 متر مربع و بیش از 40،000 بازدید کننده حرفه ای جمع آوری خواهند شد. نمایشگاه امسال دعوت از تولیدکنندگان چینی و جهانی ریخته گری، غول های مواد و تجهیزات برای نمایش محصولات جدید، فن آوری های جدید و تجهیزات جدید با الزامات "بین المللی سازی، تخصص و سطح بالایی"، به این ترتیب به مدیریت مدیریت صنعت به طور کامل درک جهانی ریخته گری زنجیره صنعت آخرین روند، در حالی که ایجاد یک پلت فرم خرید یک مرحله برای محصولات، مواد و تجهیزات برای مخاطبان!

Top:           >>Next:جلسه ارزیابی فنی