شرکت Wuxi Xinjiasheng Die شرکت ریخته گری با مسئولیت محدود در تحقیق، توسعه و تولید ریخته گری ماشین مشغول به کار است و مقر آن در شهر Xuxiake، Jiangyin شهرستان، جیانگ سو استان که در آن زادگاه Xuxiake، یک گردشگر مشهور چینی و جغرافنده Ming سلسله این کارخانه بیش از 20000 متر مربع همراه با تجهیزات تولیدی بالا مانند مرکز ماشینکاری TOSHIBA و دستگاه تراش CNC با دقت بالا است. شرکت ما توانایی تولید و فروش بیش از 500 ماشین آلات دوشاخه اتاق سرد هر سال دارد. کسب و کار ما در سراسر چین، جنوب شرقی آسیا، غرب آسیا، آفریقا، اروپا، آمریکای جنوبی و مناطق دیگر گسترش یافته است.
 
این شرکت دارای گروهی از کارکنان برجسته متخصص در تحقیق و توسعه، تولید و مدیریت دستگاه die castng است. آنها در تحقیق و توسعه سری JS سری 1600KN-30000KN آلومینیوم / منیزیم ریخته گری سرد اتاق قرار گرفته اند. تمام محصولات ما با طراحی کامپیوتری (CAD / CAE) اجرا می شوند. تمام سیستم های هیدرولیک و الکتریکی از اجزای اصلی از ژاپن یا آلمان استفاده می کنند و ایمن و قابل اعتماد هستند. محصولات ما به طور گسترده ای در خودرو موتور سیکلت، اتومبیل الکتریکی، لوازم الکتریکی اسباب بازی، ابزار الکتریکی، الکترونیک، هدیه، حمام، فناوری اطلاعات، ارتباطات، هواپیما و دیگر زمینه ها استفاده می شود. ما می توانیم هر زمان و هر زمان پشتیبانی و راه حل های کامل را برای مشتریان ارائه دهیم.
 
ما بر روی علم و فن آوری برای تکامل، تکیه بر مدیریت برای افزایش سود، تکیه بر کیفیت برای ایجاد نام تجاری، تکیه بر اعتبار برای به دست آوردن بازار. در سال 2005، این شرکت با موفقیت توسط گواهینامه ISO9001 گواهی شده است و تمام محصولات گواهینامه گواهینامه CE تایید شده است. ما همچنین افتخار چین معروف علامت تجاری، جیانگ سو Famous Enterprise و Wuxi Hi-tech Enterprise را کسب کردیم.
 
مدیر کل، MR Weng Guoping و همکارانش، از صمیمانه از بازرگانان و دوستان داخلی و بین المللی برای بازرسی کارخانه ما استقبال می کنند.
 
اصل تصدی: تکیه بر تکنولوژی برای توسعه، سود برای افزایش مدیریت، کیفیت ایجاد مارک و بازار برای به دست آوردن یکپارچگی
 
هدف ما: ایجاد نام تجاری صنعتی
 
روحیه کارآفرینی ما: وحدت، نیت، نوآوری
 
اهداف کسب و کار ما: اجازه مشتریان به رضایت بیشتر

1. اليابان مركز بالقطع توشيبا
2 ، كبير مركز التصنيع باستخدام الحاسب الآلي وتصنيع الآلات الطحن مركز بالقطع

 

3 ، كبير آلة قياس 3 تنسيق